• WARSZTATY CHEMICZNE – realizacja projektu „Magia światła Łukasiewicza”

W dniach 20 – 21 września 2023 roku  w naszym zespole realizowane będą warsztaty chemiczne w ramach Projektu „Magia Światła Łukasiewicza”. Celem projektu  jest popularyzacja chemii, jako nauki, wśród dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym szkolnym. Inicjatywy projektu mają za zadanie pomóc dzieciom w zrozumieniu podstawowych zagadnień chemicznych w łatwy i przystępny dla nich sposób oraz umożliwić zapoznanie się z postacią Ignacego Łukasiewicza – wybitnego polskiego chemika, farmaceuty, przedsiębiorcy, wynalazcy lampy naftowej i pioniera przemysłu naftowego.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do udziału w projekcie proszeni będą o podpisanie formularzy: zgody na uczestnictwo i zgody na udostępnienie wizerunku.

plakat_do_przedszkola_pawlowiczki_(1).pdf

Informacje o spektaklu dla dzieci

Fundacja RECAL wspólnie z toruńskim Centrum Kultury udostępnia dla naszych przedszkolaków spektakl teatralny „Ala na tropach recyklingu”, który wprowadza małych widzów w temat recyklingu i pokazuje im jak ważne jest dbanie o środowisko naturalne oraz zdrowy styl życia.

Link do spektaklu znajduje się pod adresem: https://fb.me/e/NpHprknL

Spektakl będzie można oglądać od dnia 22 kwietnia 2021r. od godz. 19.00 i link będzie aktywny jeszcze przez 48 godzin po emisji.

Szanowni Rodzice!

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Pawłowiczkach informuje, że od dnia 18.05.2020 r. warunkiem uczestniczenia Państwa dziecka w zajęciach organizowanych w przedszkolu jest zapoznanie się rodziców/prawnych opiekunów z "Procedurą bezpieczeństwa w okresie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 w Publicznym Przedszkolu w Pawłowiczkach" oraz dostarczenie przed zajęciami wypełnionych odpowiednich formularzy zamieszczonych poniżej.

1. Procedura bezpieczeństwa w okresie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 w Publicznym Przedszkolu w
        Pawłowiczkach.

2. Wniosek o objęcie dziecka opieką przedszkolną.
        3.
        Wniosek rodzica o objęcie dziecka indywidualnymi zajęciami.
        4.
        Oświadczenia i zobowiązania rodziców.